Девојката на контроверзниот Томиќ ги возбуди сите со провокативни слики (ФОТО)

Избраничката на контроверзниот австралиски тенисер Бернард Томиќ, Ванеса Сиера повторно е во центар на внимание поради провокативните фотографии кои ги објави.

Актерката која снима филмови за возрасни на социјалните мрежи повторно ги возбуди фановите откако објави неколку провокативни слики на кои ги покажа заводливите облини.