Жесток удар врз НФЛ-ѕвезда: Нашиот секс траеше двапати по 30 секунди, ќе објавам и видео!

Американката Ава Луиз реши да го нападне НФЛ-играчот Антонио Браун, откако јавно ја објави понудата која ја добила од адвокатот на рагбистот за да молчи за целиот случај.

Ава била навредена со понудата од 10.000 долари, па сака да се пресмета со Браун, а преку едно локално радио објави дека тој е лош љубовник и објави детали од спалната соба.

„Орално го задоволував, а тоа траеше само 30 секунди и тој сакаше потоа да спие. Сексот беше снимен. Пред заминување во кревет сакаше да го погледне видеото. Тоа го натера да побара уште еден секс и тој повторно траеше 30 секунди“, вели Ава.

Девојката очигледно нема намера да запре тука, па кажа дека наскоро ќе ја пушти и снимката во јавност.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)