Навивачи уапсени поради секс во тоалет (ВИДЕО)

Маж и девојка кои се навивачи на НФЛ-тимот Филаделфија Иглс, се приведени поради сомнеж дека имале секс на јавно место, и тоа за време на мечот против Каролина пантерс.

Полицајците во текот на натпреварот добија пријава дека во тоалетот има секс меѓу маж и девојка за која се тврди дека не била ниту полнолетна.

И двајцата добиле казни и за кршење на правилата на стадионот, каде што две лица од спротивен пол не смеат да бидат во иста кабина во тоалет.