Најзгодната италијанска кошаркарка објави слика на која е - гола (ФОТО)

Италијанската кошаркарка Валентина Вињали е една од најзгодните во светот, па привлекува големо внимание на социјалните мрежи каде што има над 2,4 милиони фанови.

Кошаркарката често објавува провокативни фотографии на Инстаграм, а сега ги премина сите граници затоа што објави слика на која стои целосно гола покрај прозорецот.