Најзгодната хрватска навивачка ја разбуди фантазијата кај фановите (ФОТО)

Ивана Кнол е една од најатрактивните навивачки на Светското првенство (СП) во Катар, каде што не внимава премногу на законите кои ги имаат во државата и реши неколку пати да ги покаже своите облини.

Атрактивната Хрватска овој пат се појави во кратко фустанче и имаше што да покаже, а притоа ги возбуди нејзините фанови на Инстаграм.