Мексиканска водителка е секс-бомба која ги возбуди сите на СП во Катар (ФОТО)

На Светското првенство (СП) во Катар не е дозволена голотија кај навивачките, ниту кај новинарките, но и покрај тоа по мечот меѓу Аргентина и Мексико главна ѕвезда била мексиканската водителка Инес Саинц.

Водителката на „ТВ Астека“ го хипнотизираше сите во микс-зоната во Катар, затоа што се појавила во елегантно издание кое ги истакна нејзините атрибути.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Sainz (@inessainz01)

Сепак, атрактивната водителка често се појавувала во минатото и во бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Sainz (@inessainz01)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Sainz (@inessainz01)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Sainz (@inessainz01)