Леброн го „постеризираше“ Бјелица со брутално забивање (ВИДЕО)

Немања Бјелица долго ќе се сеќава на дуелот со Лос Анџелес лејкерс. Кошаркарот за спомен си доби и „постер“ од Леброн Џејмс.