Драма на трибини: Навивач со димна бомба ги изненади ривалите (ВИДЕО)

Не им беше лесно на навивачите на Цволе минатиот викенд бидејќи нивниот тим доживеа нов пораз во шампионатот, а дел од нив добија и димна бомба на трибините од фан на Го Ахед Иглс.