Ванда со заводлива снимка ги збудале нејзините фанови (ВИДЕО)

Атрактивната Ванда Нара во моментов е на одмор, а во претходните денови објави неколку провокативни фотографии, меѓу кои и едно заводливо видео.

Ванда сними кратко видео на кое во центар на внимание беше нејзиниот задник, па никој не можеше да остане рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)