Ванда се појави во бикини и ја „разгоре“ фантазијата кај фановите (ВИДЕО)

Атрактивната сопруга на Мауро Икарди, Ванда повторно ја „разгоре“ фантазијата кај нејзините фанови откако објави провокативно видео на социјалните мрежи.

Ванда се појави во бикини и со нејзините бујни облини предизвика голем број коментари под видеото.