Ванда претера: Ги покажа градите, па доби казна од Инстаграм (ФОТО)

Атрактивната Ванда Нара, која му е сопруга на фудбалерот Мауро Икарди, повторно е во центар на внимание поради нејзина разголена фотографија на социјалните мрежи.

Ванда често објавува провокативни фотографии на нејзините профили, а овој пат претера, па поради тоа доби и казна од Инстаграм.

Сопругата на Икарди објави фотографија во долна облека, но нејзиниот градник беше провиден и поради тоа следеше реакција од Инстаграм, кој ја избриша нејзината слика.

Ванда, сепак, не се откажа од намерата да ја објави фотографијата, па повторно ја прикачи на социјалната мрежа, но овој пат со цензура.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)