Трансродова жена откри: Спиев со фудбалер на Реал Мадрид, тој е – хомосексуалец!

Трансродната жена, Амор Ромеира, е една од најголемите ѕвезди во Шпанија, редовен учесник во многу реално шоуа, чие име редовно може да се прочита во таблоидите, пред сѐ поради нејзините (неговите) чести тврдења дека спиела со голем број познати фудбалери кои настапуваат во шпанските прволигаши.

Таа е родена како маж, но пред неколку години го промени полот и стана жена и открива дека била во кревет со голем број играчи на Реал Мадрид.

„Спиев со многу фудбалери, а голем дел од нив беа од Реал Мадрид. Во еден дури и се заљубив. Тој е многу славен, а јас нашиот однос го криев. Пред извесно време спиев со најубавиот фудбалер во Ла Лига. Тој е прикриен хомосексуалец, но не сака јавно тоа да го каже поради хомофобијата во фудбалот“, изјави Амор.