Сопругата на Меси во никогаш пожешко издание на Ибица (ФОТО)

Лионел Меси одмара на Ибица, а друштво му прави неговата атрактивна сопруга Антонела Рокузо, која го покажа заводливото тело на јахта.

Брачниот пар одмараше, додека фоторепортерите успеаа да направат неколку фотографии од Антонела, чии облини беа во центар на внимание.