Сопругата на Икарди објави уште една провокативна фотографија, овој пат од спалната соба! (ФОТО)

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, продолжува да ги изненадува своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа овој пат објави провокативна фотографија од спалната соба, а поради тоа доби бројни позитивни коментари од своите фанови.

Инаку, Икарди е на позајмица во француски ПСЖ од редовите на Интер, а со своите добри партии парижани тешко би се откажале од неговите услуги наредното лето.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sólo se vive una vez. Pero si lo haces de la manera correcta, es más que suficiente 🤩

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on