Секси Бушар има мака: Нема(ла) дечко за полесен да ѝ бил карантинот!

Една од најсексапилните тенисерки, Ежени Бушар се пожали во екот на пандемијата со коронавирусот, поради која е во домашна самоизолација како превентива да не се зарази, дека многу тешко и паѓа седењето дома и тоа зашто – немала дечко.

Бушар на Твитер „се пожали“ дека поинтересно и повозбудливо ако во карантинот имала дечко.

„Не се жалам, ама чувствувам дека карантинот би бил многу поинтересен со дечко“, напишала Бушар.