Роналдо лесно го заборави Лион, а за тоа му помогна Георгина со своите облини (ФОТО)

Кристијано Роналдо сигурно беше незадоволен по елиминацијата на Јувентус од Лион во Лигата на шампиони, но брзо го заборави неуспехот поради неговата поубава половина Георина Родригез.

Роналдо ужива во моментов на одмор со атрактивната Георгина, а тоа го покажа и на фотографијата која ја објави на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lo que dicen tus ojos lo susurra tu alma ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on