Се сеќавате на Марта Барцок, полската секс-бомба која не пропушта ниту еден меч на својата фудбалска репрезентација? Марта е една од најсекси навивачките во светот, која кога и да се појави, во преден план секогаш е бујното деколте, кое ги собира воздишките од илјаници навивачи.

Нема сомнение дека Марта ќе биде и на трибините во Варшава в недела кога Македонија ќе ѝ гостува на Полска, предводена од Левандовски и другите ѕвезди. А, додека го чека новиот меч на својата селекција, жески и провокативни слики го запалија Инстаграмот.

Инаку на последното Евро 2016 во Франција беше избрана за – мис на ЕП!

View this post on Instagram

Tęczowo 🌈 @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Dzisiaj jestem wężem 🤪

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Gdzie by tu pojechać... 🧐

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Oh hey there. 🙋🏻‍♀️ @motelrocks #motelrocks

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

#mazurycudnatury💙

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on