Бразилска секс-бомба направи тетоважа на задникот во чест на Меси (ВИДЕО)

Сузи Кортез, победничката на натпреварувањето за најзгодна дама во 2019 година и голема навивачка на Барселона повторно реши да направи тетоважа во чест на Лионел Меси.

Згодната девојка овој пат се надмина себе, па во чест на Меси и освојувањето на трофејот на Копа Америка со Аргентина, го истетовира ликот на Меси.

Кортез веќе има тетоважа од Меси во близина на меѓуножјето, но сега реши да отиде и чекор понатау.

Исто така, оваа девојка се пофали дека снима и содржина за возрасни на „ОнлиФанс“, каде што наплаќа претплата од пет долари месечно.