Атрактивна навивачка се разголе поради титулата на Манчестер сити (ВИДЕО)

Манчестер сити вчера стана шампион во Премиерлигата, откако Арсенал загуби од Нотингем Форест и испадна од трката за титулата, а потоа пристигна изненадување од атрактивна навивачка на „граѓаните“.

Русокосата навивачка на „граѓаните“ реши да се разголи и објави провокативна фотографија на Инстаграм.