Аргентинка ја претепа противничката, па објави голи слики за фановите (ФОТО)

Ејлин Перез пред неколку дена ја победи Луси Пудилова во УФЦ-борба, а потоа реши да ги почести своите фанови со бесплатни голи фотографии на „Онлифанс“.

Атрактивната девојка објави дека нејзината содржина на сајтот за возрасни е целосно бесплатен и фановите ќе можат да го гледаат.