Се огласи девојката која орално го задоволуваше НБА кошаркарот: Сите грешиме... (ФОТО)

Кошаркарот на Денвер, Џамал Мареј, пред неколку дена направи непромислен потег откако на Твитер објави како неговата девојка орално го задоволува, а потоа се правдаше дека профилот му бил хакиран.

Оваа вест одекна како бомба насекаде низ светот, „сторито“ се ширеше со брзина на светлината, иако беше избришано по само неколку минути, а овој пат се огласи и неговата девојка Харпер Хемпел.

Прво и најважно, сакам да кажам дека сите грешиме, но мислам дека тоа треба да се реши. За жал, експлицитното видео од мене случајно беше поставено на сметка на Џамал. Би сакал да го искористам овој момент да им се извинам на сите фанови, деца и пошироката јавност кои можеби ги водоа, напиша на својот Инстаграм - профил згодната Хемпел.