Заспа одбраната на Сити: Сон ги казни „граѓаните“ (ВИДЕО)

Тотнем води во премиерлигашкото дерби против Манчестер сити со 1-0, откако лошо интервенираше одбраната на „граѓаните“ во петтата минута, а тоа знаеше да го казни Хеунг-Мин Сон.