Згодната ќерка на Пол Сколс објави неколку слики и му направи проблем на татко си!

Пол Сколс организирал роденденска забава за неговиот син по повод 21. роденден , а ќерка му направи проблем откако објави фотографии од забавата на интернет.

На забавата која траела дури седум часа имало млади девојки, но и пријатели на легендата на Манчестер јунајтед.

Неговата ќерка Алисија Сколс објави фотографии од забавата на интернет, а полицијата веднаш пристигнала на вратата на поранешниот фудбалер за да го предупреди Сколс дека ги прекршиле правилата за коронавирусот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by alicia🦋 (@alicia.scholes) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤍

A post shared by alicia🦋 (@alicia.scholes) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@azscholes bday

A post shared by alicia🦋 (@alicia.scholes) on