Ванда замина на одмор на Малдиви и го покажа задникот (ФОТО)

Атрактивната Ванда Нара, по сите скандали во последниот период, реши да избега од драмата на одмор на Малдиви од каде што објави провокативни фотографии кои никого не оставија рамнодушен.

Ванда во претходните недели беше главна тема во медиумите поради нејзината љубовна афера со аргентински рапер, откако се раздели со искусниот напаѓач Мауро Икарди.

Очигледно згодната Аргентинка не се грижи премногу за тоа што се пишува за неа во медиумите, па реши да се опушти, а притоа ги покажа нејзините облини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)