Ванда го соблече градникот и ги „поздрави“ фановите (ВИДЕО)

Атрактивната Ванда Нара постојано е во центар на внимание поради провокативните објави на Инстаграм, а овој пат повторно ги „запали“ социјалните мрежи со кратко видео.

Избраничката на Мауро Икарди реши да го соблече градникот и да објави видео на Инстаграм со кое ги „поздрави“ нејзините фанови.