Најубавата српска атлетичарка ги возбуди сите со слика во бикини (ФОТО)

Најуспешната и најзгодната српска атлетичарка Ивана Шпановиќ конечно се рехабилитираше, па замина на подготовки за летната сезона во Дубаи, а слободното време го користи максимално да ужива во одличното време.

Шпановиќ објави неколку снимки од одмор, а на едно се наоѓа во бикини, во кое го покажа нејзиното заводливо тело, на кое никој не остана рамнодушен.