Најсексапилната српска екс-кошаркарка се сликаше гола (ФОТО)

Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ, која својата доминација од терените ја префрли ја социјалните мрежи, неодамна ги шокираше сите откако отвори профил на „Онли фенс“.

Дабовиќ на социјалните мрежи веќе објавуваше провокативни фотографии, но направи чекор повеќе и на сајтот за возрасни почна да споделува слики на кои ги покажува своите облини, а една од нив се појави во јавност.

На Твитер се појави фотографија на која Дабовиќ е целосно гола.