Кралицата на Копакабана: Секси Бразилка дрибла подобро и од Нејмар (ВИДЕО)

Наталија Гитлер е Бразилка, која нема никако да ве остави рамнодушни, кога ќе ја видите. Прво со згодното тело во бикини, на славната „Копакабана“, ама уште повеќе со фудбалските трикови, со кои дури и еден Нејмар и пружа рака.

Атрактивната Наталија е фудбалска фристајлерка, која во Бразил има титула – кралица на Копакабана. Една е од најдобрите играчки во футволеј, а посебно сака да ја демонстрира фудбалската магија на плажа.

Има настапи со Нејмар, Роналдињо, Зико и сите тие и аплаудирале на фудбалската умешност.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Não guarde nada para uma ocasião especial. Ocasião especial é cada dia que se vive !. • 🙌🏻♥️⚽️

A post shared by Natalia Guitler (@nataliaguitler) on