Георгина во бикини го покажа огромниот задник (ФОТО)

Љубовната партнерка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез уште еднаш ги возбуди фановите на социјалните мрежи.

Георгина возеше скутер на вода на одморот во Дубаи, а притоа го покажа нејзиниот задник во бикини, поради што доби голем број комплименти.