Георгина објави фотографија после сексот со Роналдо (ФОТО)

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Португалецот Кристијано Роналдо, одмара по напорната сезона во екипата на Јувентус.

Од фотографиите кои секојдневно ги објавуваат на социјалните мрежи можеме да забележиме дека на Роналдо и неговата понежна половина животот и е како „мед и млеко“. Меѓутоа, често пати двојката знае да објави и по некоја интимна фотографија, каков што е случајот и сега.

Георгина Родригез објави нивна фотографија во кревет, па затоа, многумина веруваат дека оваа фотка е направена после секс, бидејќи таа е во секси маица во која ги истакна големите гради.

Роналдо заспал кога неговата девојка фотографирала, а на неа напишала „Убаво сонувај, убав мој“.

Потоа следуваа и коментари од голем број фанови, а највпечатлив беше „дали се тоа златните топки кои ги освои?“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on