Бушар се појави во бикини и ги возбуди своите фанови (ФОТО)

Тенисерката од Канада, Ежени Бушар повторно се појави на социјалните мрежи со провокативни фотографии во бикини.

Бушар имаше голем пад на ВТА-листата, по што повторно се врати до 319. позиција, но покрај љубовта кон тенисот, таа често објавува „жешки“ фотографии на Инстаграм.

Атрактивната тенисерка позираше во бикини, а за кратко време доби над 100.000 лајкови.