Бивша УФЦ борачка ги поздрави фановите со „жешка“ слика во бикини (ФОТО)

Поранешната УФЦ борачка Пејџ Ван Зант неодамна најави дека планира да се врати во рингот, а засега не е познато дали тоа ќе се случи и која ќе биде нејзина противничка.

Во меѓувреме, згодната девојка реши да ги поздрави нејзините фанови со „жешки“ фотографии во бикини.