Катрина Мариа веќе одамна е една од најзгодните навивачки на Манчестер јунајтед, а фановите на Инстаграм чести ги возбудува со атрактивни фотографии во дресови со Манчестер јунајтед.

Таа реши да објави неколку провокативни фотографии во дресот на Ерик Кантона и Оле Гунар Солшер, а притоа порача и дека Немања Матиќ е нејзин омилен фудбалер, но ретко кој го интересираше тоа покрај тие неодоливи облини.