Реал Мадрид испадна од ЛШ, а Азар си се смееше со другарите од Челси (ВИДЕО)

Белгискиот фудбалер Еден Азар повторно ги изнервира навивачите на Реал Мадрид, откако по поразот на неговиот тим од 0-2, тој замина да се пошегува со неговите другари од Челси.

Иако многумина би биле тажни зашто не обезбедиле пласман во финале на Лига на шампиони, сепак кај Азар не можеше да се забележи тага.