Бразилска секс-бомба ќе пее во финалето на ЛШ (ВИДЕО)

Европската куќа на фудбалот (УЕФА) објави дека атрактивната бразилска пејачка Анита ќе настапи за време на финалето во Лигата на шампиони (ЛШ).

Анита на 10 јуни во Истанбул ќе пее пред натпреварот меѓу Манчестер сити и Интер, кои ќе се борат за европската круна.

Бразилката има 30 години, а поради нејзините хитови, но и заводливата фигура привлече голем број фанови на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)