Новата реклама на Пепси е урнебесна: Ѕвездите немаат мир од „крадецот“ Мо Салах (ВИДЕО)

Американскиот гигант „Пепси“ сними урнебесна реклама со дел од најголемите светски фудбалски ѕвезди од Лео Меси, Мохамед Салах, Пол Погба, Рахим Стерлинг.