Каков среќник: Постигна кош од половина терен и доби 10.000 долари! (ВИДЕО)

На полувремето од мечот меѓу Лос Анџелес клиперс и Мајами хит, еден навивач стана побогат за 10.000 долари, откако успеа да постигне кош од половина терен и така ја доби наградата.