Газдата на Челси воодушевен од атмосферата во Дортмунд – ја снимаше со телефон (ВИДЕО)

Газдата на Челси, Тод Боели очигледно се воодушеви од атмосферата во Дортмунд што ја направија навивачите на „милионерите“, па со телефон во рака ја снимаше истата.