Згодна навивачка на Јунајтед го повика Санчо да потпише за „ѓаволите“ (ФОТО)

Манчестер јунајтед го освои третото место во Премиерлигата минатата сезона и обезбеди пласман во Лигата на шампиони, а премирелигашот веќе почна да бара засилувања за следната сезона.

Луси Николсон е една од најзгодните навивачки на Јунајтед, па преку социјалните мрежи го покажа задникот и го повика Џејдон Санчо да потпише за „ѓаволите“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Isn’t she Gorgeous 😍🔴 @lucenicholson @lucenicholson @lucenicholson

A post shared by Lucy Nicholson (@lucenicholsonfan_) on