Опасна конкуренција: Водителка која навива за Наполи е секс-бомба за Дилета (ФОТО)

Атрактивната Дилета Леота, која работи како водителка во „ДАЗН“ има опасна конкуренција од една нејзина колешка, а тоа е Флоријана Месина, која воедно навива и за Наполи, каде што игра македонскиот репрезентативец Елиф Елмас.

Сексипилната девојка често објавува провокативни фотографии на Инстаграм на кои во центар на внимание ги става своите заводливи облини, а таа сега воодушеви голем број фанови со сликата во бикини.