Направи „бум“ на социјалните мрежи: Георгина уште еднаш го покажа совршениот задник! (ФОТО)

Сексапилната девојка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, повторно ги запали социјалните мрежи.

Таа објави фотографија на својот Инстаграм - профил и за речиси 24 часа собра близу два милиони „лајкови“. Со поледната објава Георгина само потврди дека сосема оправдано е една од најубавите дами во светот, а на нејзините облини имун не остана речиси никој.

Инаку, таа пред неколку години му роди дете на Роналдо.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on