Познатата колумбиска водителка Феј Мартинез неодамна се најде во центар на внимание, зашто вети дека ќе се соблече гола.

Водителката вети дека ќе ги покажа своите облини доколку напаѓачот на Депортиво Кали, Марко Перез го даде првиот гол сезонава против Агилас Дорадос, сепак не му успеа тоа.

Но, затоа Перез потоа постигна два гола за само 12 минути против Јуниор и тоа ја натера водителката да се соблече.