Ѝ се здосадило од проституција, па сега сака да стане спортистка! (ВИДЕО)

Поранешната јапонска сноубордерка, Мело Лаи прави голем пресврт во нејзината кариера како елитна проститутка, откако покажа желба да му се врати повторно на спортот.

На само 18 години, Јапонката беше помеѓу учесниците за Олимписките игри во 2006 година во Торино, Италија, но таа за жал се повреди за време на трката.

„Јас заработувам пари од танцување и нудење на сексуални услуги, па некогаш добивам и по 9,000 долари за ноќ, но сега сакам да бидам повторно спортистка“, вели 30-годишната сноубордерка.