Го покажа вајаното тело: Девојката на Дибала изгледа совршено по завршувањето на карантинот (ВИДЕО)

Девојката на Пауло Дибала, Оријана Сабатини, повторно е во центар на вниманието кај пошироката јавност. Овој пат едвај дочека да излезе од карантин.

Дибала и Сабатини минаа долго време во карантин поради коронавирусот, кој долго време ги држеше заразени. Но, очигледно тоа не и пречело на згодната Оријана која одлично успеала да ја задржи својата форма и линијата.

Таа овој пат ги почасти своите следбеници на Инстаграм со едно провокативно видео и неколку фотографии, поради што предизвика огромно внимание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

si miras bien de cerca podes ver unas marcas que se llaman estrias en mis piernas, las queremos

A post shared by の 尺 ノ ム 刀 ム (@orianasabatini) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

swipe to feel the luv

A post shared by の 尺 ノ ム 刀 ム (@orianasabatini) on