Георгина почна да тверка – сите побудалеа (ВИДЕО)

Свршеницата на португалскиот ас Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги распамети мажите, кои буквално побудалеа, откако објави едно кратко видео во кое нормално преднички нејзиниот задник, а таа – тверка.

Георгина веќе безброј пати во стил на контроверзната Ванда Нара, изминатиов период бомбардираше со фотографии од својот задник, ама и од бујното деколте, па најновото видео ги побудале сите, па веќе собра новиот пост над 1,5 милиони лајкови од следбениците.