Дербито на Италија во неделата помеѓу Интер и Јувентус на „Џузепе Меаца“ заврши без победник 1-1, но ако двата тима освоија по бод, на трибините сепак имаше победник и тоа италијанската голферка, Елеонора Инкардона.

Инкардона, која во Милано после мечот доби „награда“ околу изборот на облека, ги полуде сите зашто во преден план ѝ беше бујното деколте.

Италијанската убавица воопшто не се срамо да го истакне своето бујно деколте каде и да се појави, на радост на машките очи.