Бивш светски првак случајно објави снимка од голата сопруга (ВИДЕО 18+)

Легендарниот германски репрезентативец, Андреас Бреме заврши на насловните страни на медиумите затоа што случајно објави видео од неговата гола сопруга.

Човекот, кој постигна гол против Аргентина во 1990 година и стана светски шампион со својата селекција, по снимката испрати даде интересен коментар.

„Сега барем цел свет знае каква „згодна риба“ е мојата партнерка. Секако, ова не требаше да се случи, но сега можам само да се насмеам на тоа“, кажа Бреме.

Видеото од сопругата на Бреме може да се погледне ТУКА.