Полска секс-бомба ја гледаше Македонија, а цел стадион зјапаше во неа! (ФОТО)

Полската секс-бомба Марта Барчок, мисицата на последното Европско првенство во Франција во 2016 година не пропушта меч на својата репрезентација, па денеска се појави на Националниот стадион во Варшава и ги собра погледите и воздишките на мажите на мресметката со Македонија.

Барчок, како и обично дојде пробокативно облечена, со јасно изразено бујно деколте и на крајот среќна и задоволна си замина од стадионот после победата со 2-0 на Полска и заверената виза за настап на новиот континентален шампионат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś ważny dzień wyborów, jak myślicie kto wygra? 🇵🇱⚽️

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on