Не може без тенис: Надал се пресмета со неговата сестра (ВИДЕО)

Шпанецот Рафаел Надал не може да функционира без тенис, а тоа го докажа на Инстаграм каде што објави видео на кое може да се забележи дека најде начин како да игра и во својот дом и тоа со неговата сестра.