Мекгрегор без милост удри по неговиот спаринг партнер (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео од Конор Мекгрегор како тренира и најверојатно планира да се врати во рингот, но на тренингот немаше милост против неговиот спаринг партнер.

Мекгрегор прво го удри со нога противникот, по што му нанесе уште посилен удар, по кој спаринг партнерот мораше да земе пауза.